fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Events

EVENTY ORIGINÁLNĚ

Každá akce je jedinečná. Je jedno, jestli je to už náš dvacátý vánoční večírek, nebo patnáctý ples. Ke každé akci přistupujeme jako by byla uplně nová a snažíme se jí vdechnout punc jedinečnosti. Eventy nás jednoduše baví. Vždy se snažíme najít nejvhodnější a nejhezčí prostory, vymyslet co nejlepší program, vytvořit překrásnou výzdobu, či nezapomenutelný catering. Samozřejmostí je i zaznamenání celé akce v podobě fotografií či videa. Hostesky, staff, ozvučení, moderní vybavení, event design atd? To je samozřejmostí. Od vás chceme jen požadavky a představy. Zbytek nechte na nás. Ke každé akci přistupujeme profesionálně a s plným nasazením. Pomáháme nejen s organizací, ale snažíme se také pomoci s celkovým konceptem akce. Vkládáme do práce kreativní myšlení a inovace, které značně pomáhají k růstu kvality daného eventu a pomáhají zoptimalizovat efektivnost práce. Usilujeme o to, abychom do každého eventu přinesli vždy něco nové. Jsme spolehlivý tým mladých lidí, kteří se chtějí rozvíjet. Každý z našeho týmu je osobností. Do práce chodíme rádi, protože nás baví a víme, že v životě chceme něco dokázat. A to bezesporu nelze bez těžké dřiny, disciplíny a cílevědomosti.


 

DĚLÁME EVENTY JINAK

Event jsme schopni s vámi řešit od úplného počátku, tedy iniciace, až po úplné ukončení. Doba plánování je vždy určena na obtížnosti realizace a typu eventu, proto doporučujeme sjednat si s námi schůzku vždy o něco dříve, než sami plánujete. Klientům dáváme vždy přehled o aktivitách (report), které za určitou dobu příprav proběhly a zároveň se k nim mohou pochopitelně vyjádřit. Snažíme se držet předem vytyčených cílů a časového plánu projektu (harmonogramu projektu), který je sestaven společně s klientem. Předem si stanovíme rizika a snažíme se jim, co nejvýhodněji předejít či je eliminovat. Rádi s klienty jednáme napřímo, proto si předem stanovíme předběžný rozpočet akce, podle kterého se řídíme po celou dobu plánování a samotné realizace.

DOKÁŽEME VÁM ZORGANIZOVAT:

– společenské večery, gala večeře, plesy, firemní večírky
– semináře, workshopy, sympozia, konference, press eventy
– výstavy a vernisáže
– vánoční a novoroční večírky, výroční akce
– marketingové, PR a reklamní akce či promo akce, módní přehlídky
– svatby, narozeninové oslavy, rodinné oslavy, baby shower / push party
– sportovní akce, festivaly, charitativní akce či veřejné události
– jakékoliv jiné společenské akce
Pomocí Influence marketingu dokážeme Vaši značku / podnik dostat do podvědomí více lidí, a tím se pochopitelně zvyšují i Vaše tržby a zároveň zkvalitňuje firemní portfolio.


DRŽÍME SE TŘÍ ZÁKLADNÍCH BODŮ. CÍLE, ČAS A NÁKLADY


Design

Design celé akce se může zdát jako nedůležitou součástí Vašeho eventu, ale není tomu tak. Vytváří totiž samotný obsah sdělení a je vnímán jako vize a cítění, proto je důležité, aby Váš event především zaujal vizuálně.
Nevíte, jak správně graficky uchopit Vaši akci? Jaké barvy použít? Nechte to na nás. Náš tým „graphic designers” se o tuto oblast rádi postarají. Zajistíme grafické zpracování všech prvků: bannery, webová grafika, propagační materiály, letáky, navigační prvky, muší křídla, nafukovací brány apod. Nabízíme komplexní balíček grafiky pro Váš event. Jsme schopni Vaší akci zajistit také propagaci a inbound marketing.

VENUE

Najít nejvhodnější prostor je pokaždé tak trochu oříšek. Vejde se tam tolik lidí? Platí se pronájem či minimální konzumace? Dá se dobře ozvučit? Má dobré hygienické zázemí? Inu, aspektů je spousta, ale díky zkušenostem již víme, jaký typ prostoru se na akci hodí. Díky poměrně rozsáhlé databázi zajímavých míst a atypických prostor jsme schopni vám dát na výběr z několika variant. Nezáleží, jestli chcete akci pro 10 lidí, nebo pro 3000, vždy najdeme takový prostor, který je pro Vaši akci ideální.


RÁDI PRO VÁS ZAJISTÍME:
– Moderní kongresová centra
– Konferenční místnosti
– Staré industriální haly
– Pop-up store místa
– Originální prostorné ateliéry
– Designové galerie
– Atypické prostory – lodě aj.
– Restaurace, bistra, kavárny
– Prostory pro Vaše honosné večírky – např. Žofín, Rudolfinum nebo Obecný dům
– Venkovní prostory
– Koncertní prostory

AV TECHNIKA

Spolupracujeme s AV společnostmi, které jsou již na trhu několik let a mají za sebou zdárně proběhlé akce. Veškeré technické podmínky a potřebné vybavení řešíme s projektovým manažerem AV, který na základě typu akce zhodnotí, jakou nejvhodnější techniku na akci použít. Propojení nových technologií s Vaším večírkem může být právě jeden z klíčových momentů k vytvoření nezapomenutelného zážitku. Kombinace samotné akce s prvky AV techniky lze vytvořit neuvěřitelnou atmosféru.


AUDIOVIZUÁLNÍ TECHNIKA ZAHRNUJE:
– Ozvučení prostoru vč. speakerů
– Osvětlení a nasvěcování sálů
– Projekční technika, tlumočení i hlasování,
– Scan brány, holoprojekce, smart sympodium, LED zobrazovače
– Interaktivních kiosky, dotykové obrazovky a videomapping
– Stage a ozvučení

CATERING

Spolupracujeme s cateringovými společnostmi, které se především zaměřují na chuť a originalitu. Jsou známé a díky jejich dlouholeté praxi vědí, co dělají. Mají zkušenosti s velkými i malými akcemi, proto se nemusíte bát, že jídla bude málo či naopak příliš mnoho. Osobně komunikujeme s cateringovou firmou a poptáváme jejich služby podle požadavků klienta. Koordinujeme catering na místě v době konání akce.


ZAJISTÍME VÁM:
– Welcome reception
– Coffee breaks
– Rauty / bufety
– Tříchodové nebo čtyřchodové menu
– Fingerfood / kanapky
– Catering shows – molekulární gastronomie, rolled ice cream aj.

Chtěli byste zorganizovat nezapomenutelnou akci?

Napište nám!

Záznam z akce

Když tedy uspořádáme tak krásnou, chutnou a zábavnou akci, byla by škoda jí nechat jen ve vzpomínkách. Proto vám můžeme zajistit i profesionální fotodokumentaci a i videodokumentaci. Chcete své návštěvníky náležitě zvěčnit? Vytvoříme fotostěnu na míru vaší akci a každý návštěvník bude zvěčněn před fotostěnou z vaší akce. Chcete návštěvníky pobavit? Můžeme zajistit zábavné fotokoutky a plátna, u kterých se návštěvníci náležitě pobaví a budou tak na akci s radostí vzpomínat.

Jak vaší akci můžeme zvěčnit?

– Profesionální fotoreport
– Videozáznam
– Fotokoutek s plátny a rekvizitami
– Fotostěna na míru s fotografem a záblesky
Analogové fotografie Polaroid INSTAX