fbpx

 
 

Fotoprodukce

V našich řadách se nacházejí velmi talentovaní fotografové, jejichž práci najdete u mnoha známých českých i zahraničních společností. Nafotíme pro vás vše a to od produktových fotografií, po fashion, lifestyle a eventové fotografie. Lokace, styling, make-up, vlasy, rekvizity, to vše můžete nechat na nás.

Rádi pro vás naplánujeme vše od A do Z. Máte alespoň nějakou představu? Pokud ano, vše bude samozřejmě jednodušší a rychlejší, ale pokud ještě pořádně představu nemáte, vůbec to nevadí. Náš kreativní tým spojí hlavy dohromady a vymyslíme jak nejlépe vystihnout vaše požadavky. Vybereme spolu vhodné modely a stylisté nastylují outfity k dokonalosti a přímo na míru každému modelovi. Slečny make up artists udělají krásný make up a slečny na vlasy ty nejlepší vlasové kreace. Vybereme perfektní lokaci aby vše odpovídalo tématu. Celou scénu doplníme vhodnými doplňky aby dotvářely atmosféru. Vše krásně nasvítíme a pak zmáčkneme spoušť. Po té vše pro jistotu několikrát zazálohujeme a vrhneme se na profesionální úpravu. Na konci dostanete hotový set profesionálně upravených fotografií, které můžete použít ve své nové kampani.

Co pro vás můžeme vytvořit?

– Svěží fotografie vašich produktů
– Lifestyle fotografie s modelkami a modely
– Lookbook vaší nové kolekce
– Editoriál
– Business a osobní portréty
– Nafocení prostor vaší firmy či provozovny
– Fotoreport z akce, koncertu, výstavy atd..
– Fotografování svatby
– Vytvoření nového obsahu na sociální sítě
– Zajistit rekvizity, modely, modelky, staff


 

Chcete nafotit své produkty tak, aby se dobře prodávaly?

Napište nám!

S kým spolupracujeme?

Pokud jde o to si vybrat, s kým budeme spolupracovat při fotografování, tak vždy volíme jen ty z řemesla nejpovolanější. Co se týče fotografů, tak spolupracujeme jen s těmi, co mají hned na první pohled skvělý cit pro fotografii a dokážou zachytit přesně to, co se po nich chce a ještě k tomu přidají špetku svého, která vše jen perfektně dokoření. Volíme certifikované make-up artistky s prokazatelným portfoliem a především s talentem a láskou ke svojí práci. Máme vyučené a kreativní kadeřnice, které pouze mrknou a hned ví, co a jak se k danému make-upu a outfitu hodí. Vybíráme stylisty, kteří módu milují a jakmile jdete po ulici, vždy vás právě oni přitáhnou svým skvělým stylem a citem pro módu.

Jednoduše, máme ověřené a spolehlivé lidi, se kterými se nebojíme podílet na jakémkoliv projektu, protože víme, že každý z nich odvede svou práci na 110%.

Fotografové

Tomáš Bederka
Tomáš Bederka je jedním z našich nejlepších fotografů. Jeho práci jste mohli vidět například u známého řetězce zdravých bister Fruitisimo. Tomáš se kromě produktového fotografování věnuje i módě a jeho služeb využily pražské obchody Nike, Armani Exchange, Hugo Boss či Beltissimo v rámci Premium Fashion Brands. Dále trvale spolupracuje se značkami jako Iron Aesthetics, Bibloo, One Life, Dannys Clothing, Skinzone, či již zméněné Fruitisimo a Donuter Donuts.

Aneta Přibová
Aneta je skvělá lifestyle fotografka, která fotí pro známý streetware eshop Snapbacks.cz. Aneta se především soustředí svatby a menší eventy.

Vojtěch Mervart
Vojta je mladý student fotografie s na první pohled jasným talentem. Vojta nám fotí především různé eventy a koncerty, kde dokáže perfektně zachytit atmosféru dané akce.

Nikita Rublev
Nikita je vynikající mladý fotograf, který se soustředí hlavě na koncertové fotografie a na backstage fotografování.

MUA / HAIR

Zuzana Mirová
Zuzka je velmi talentovaná a zkušená make-up artistka, která již léta spolupracuje s britskou kosmetickou značkou Rouge Bunny Rouge a má certifikaci z Make-up Institute Prague. Její práce byla vidět jak v magazínech, tak ve videoklipech a její klientelou jsou i známe české osobnosti.

Petra Ivaničová
Petra je velmi kreativní mladá make-up artistka s certifikací z Make-up Institute Prague. Její práce je vidět ve spoustě našich projektů a objevila se i v magazínech a dalších zajímavých projektech


 
 


Portfolio

Na kolik by vás přišlo takové focení?

Zeptejte se!