fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Foto produkce


V našich řadách se nacházejí velmi talentovaní fotografové, jejichž práci najdete u mnoha známých českých i zahraničních společností. Nafotíme pro vás vše a to od produktových fotografií, po fashion, lifestyle a eventové fotografie. Lokace, styling, make-up, vlasy, rekvizity, to vše můžete nechat na nás.

 

Co dokážeme?

Rádi pro vás naplánujeme vše od A do Z. Máte alespoň nějakou představu? Pokud ano, vše bude samozřejmě jednodušší a rychlejší, ale pokud ještě pořádně představu nemáte, vůbec to nevadí. Náš kreativní tým spojí hlavy dohromady a vymyslíme jak nejlépe vystihnout vaše požadavky. Vybereme spolu vhodné modely a stylisté nastylují outfity k dokonalosti a přímo na míru každému modelovi. Slečny make up artists udělají krásný make up a slečny na vlasy ty nejlepší vlasové kreace. Vybereme perfektní lokaci aby vše odpovídalo tématu. Celou scénu doplníme vhodnými doplňky aby dotvářely atmosféru. Vše krásně nasvítíme a pak zmáčkneme spoušť. Po té vše pro jistotu několikrát zazálohujeme a vrhneme se na profesionální úpravu. Na konci dostanete hotový set profesionálně upravených fotografií, které můžete použít ve své nové kampani.

 

S kým spolupracujeme?

Do svých řad si vybíráme pouze profesionály. Snažíme se vybírat vždy lidi, kteří mají talent,jsou spolehliví, milují svou práci a mají za sebou prokazatelné portfolio. Spolupracujeme s profesionálními fotografy, originálními stylisty a talentovanými MUAH. Celý náš team je velmi sehraný a díky tomu můžeme svou práci dělat rychle a velmi profesionálně.


 
Fotograf

Tomáš Bederka

Tomáš Bederka je jedním z našich nejlepších fotografů. Jeho práci jste mohli vidět například u známého řetězce zdravých bister Fruitisimo. Tomáš se kromě produktového fotografování věnuje i módě a jeho služeb využily pražské obchody Nike, Armani Exchange, Hugo Boss či Beltissimo v rámci Premium Fashion Brands. Dále trvale spolupracuje se značkami jako Iron Aesthetics, Bibloo, One Life, Dannys Clothing, Skinzone, či již zméněné Fruitisimo a Donuter Donuts.

 


Fotografka

Aneta

Aneta je skvělá lifestyle fotografka, která fotí pro známý streetware eshop Snapbacks.cz. Aneta se především soustředí svatby a menší eventy.

 


Fotograf

Nikita

Nikita je mladý perspektivní fotograf, který se pohybuje především na hudební scéně a jeho hlavní náplní je focení hudebních koncertů.