fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Iron Aesthetics

 

Sportovní oblečení ze Slovenska

Produktové fotografie
Lifestyle fotografie
Reklamní bannery
Potisky a designy oblečení
 


 

O naší spolupráci

Se značkou Iron Aesthetics spolupracujeme již třetím rokem. Za tu dobu jsme nafotili jejich veškeré kolekce a od poloviny roku 2018 spolu obsahově vytváříme i nový maďarský e-shop ironeasthetics.hu. Naše spolupráce spočívá především ve fotogorafování nových kolekcí a doplňků v ateliéru s modely a modelkami. Dále fotíme lifestyle fotografie v ulicích Prahy, které jejich marketingový tým využívá především na Facebook a Instagram.

Kromě fotografování vytváříme i reklamní bannery a slidery na jejich internetové obchody a do facebookových a instagramových reklam, které se těší dobré míre zaujetí, prokliků a následné konverzi.

Od roku 2018 jsme začali vytvářet i nové designy potisků na jejich pánská i dámská trika, ale i detaily a loga na kalhoty, či tepláky.

 

 
 


 

Ukázka spolupráce

Fotografování letní kolekce v ateliéru

 


 

 

Grafika a design

Jak jste již mohli číst v prvním odstavci o naší spolupráci, tak pro Iron Aesthetics vytváříme i reklamní bannery a slidery na web. Tyto bannery vytváříme vždy ve třech jazykových mutacích a to v českém, slovenském a maďarském jazyce.

Reklamní bannery jsou pak použity v rámci facebookových a instagramových kampaní, kde se, podle klienta, těší dobré úspěšnosti a míra zaujetí, prokliků a následné konverze bývá vždy velmi vysoká.

Kromě těchto grafických prací na web pomáháme ale klientovi i s návrhy oblečení a to konkrétně s potisky triček a legín, či výšivkami na kalhoty, tepláky, mikiny a podobně.

 


 

Fotografování v zahraničí

Dubaj 2018

V dubnu 2018 jsme v rámci fotografování letní kolekce odjeli až do spojených arabských emirátů a to konkrétně do Dubaje. Dubaj byl požadován z důvodu jeho modernosti a exkluzivity a šlo o to ukázat, že i relativně malá značka ze Slovenska, je schopna být světová. Celkově jsme v Dubaji strávili 6 dní, za které jsme stihli nafotit kompletní pánskou kolekci a užít si i trochu legrace a pohody.