fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Naši klienti

Iron Aesthetics

 

Klient, se kterým spolupracujeme již třetím rokem v rámci fotografování kolekcí a kampaní, ale také vytváříme webové a reklamní bannery a designy potisků na trika a další oblečení.

 

Zjistit více

Tomáš Pichnarčík
S vision Ambassadors a Tomášem spolupracujeme již třetím rokem. Tomáš je vynikající mladý fotograf, který je kvalitní a flexibilní ve své práci, což mně jako majiteli internetového obchodu vytváří možnosti rychlého a 100% menežovaní procesů v eshopu. Dále je to samozřejmě správný chlapík, se kterým se vždy při fotografování pobavíme a o jeho přístupu k práci jsem se již zmínil. Fotografie jsou vždy podle požadovaných parametrů a i následná práce s fotografiemi je vždy špičková. Mimo jiné s Tomášem pracuji i při vytváření grafických bannerů pro reklamy nebo na web a designů na oblečení. Nově vytváříme společně i video spoty, které mají úspěch především na Facebooku.

Tomáš Pichnarčík
CEO
-
Iron Aesthetics
Radim Švajner
S Vision Ambassadors jsme vytvářeli fotografie na náš nový web, kde jsme potřebovali především medailonky zaměstnanců a fotografie prostor našich kanceláří. Domluva byla od začátku velmi rychlá a fotografování proběhlo perfektně a uvolněně, což v IT společnosti bylo velmi potřeba. Výsledky jsme pokaždé dostali do pár dnů v požadované kvalitě a to nám urychlilo celý proces výroby webu. Za String Data můžeme spolupráci jedině doporučit.

Radim Švajner
Marketing Business Partner
-
Lucie Kaiserová
Děkujeme agentuře Vision Ambassadors za vynikající spolupráci. Fotograf Tomáš Bederka dokázal i za červencových veder nafotit kouzelnou atmosféru Vánoc a vykreslit tak naši novou kolekci vánočních dekorací v tom nejlepším světle. Veškerá spolupráce byla na vysoce profesionální úrovni, přesto s osobním přístupem. Výsledné snímky jsme měli v rukou do několika dní po samotném focení. Rádi se k takovým odborníkům budeme vracet.

Lucie Kaiserová
Marketing Specialist
-
Marimex CZ
Evgenia Klochay
S Vision Ambassadors aktivně spolupracujeme v oblasti tvorby contentu pro sociální sítě našich klientů. S výsledkem jsme nejen my, ale hlavně koncoví zákazníci velmi spokojení. Jednání je vždy na velmi profesionální úrovni, dodržují stanovený deadline a jsou neuvěřitelně efektivní. Za nás v Promolab můžeme jen doporučit!

Evgenia Klochay
CEO
-
Promolab