fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

 
 
 

Jak jsme vznikli?


Prvotní nápad založit Vision Ambassadors přišlo již někdy v roce 2017. V té době jsem já, jako fotograf Tomáš Bederka dostával velké množství poptávek, které jsem jednoduše nedokázal pokrýt. Zároveň mi neustále přicházely nabídky typu – „A neumíte i video?“ „Co grafika?“ „Neznáte někoho, kdo by nám tu akci zorganizoval?“ „Nespravoval byste nám i sociální sítě? Jen pár příspěvků bude stačit.“ V tu dobu mi začalo docházet, že sám tyto věci prostě dělat nedokážu a neustále shánět někoho nového pro mé klienty a zaručovat se za ně svým jménem není jednoduše možné. Proto jsem chtěl vytvořit něco, co spojí všechny opravdu kvalitní a profesionální kreativce dohromady a tento celek bude pak moci jak začínajícím společnostem s menšími rozpočty, tak i velkým společnostem, nabídnout opravdu skvělý servis a podporu v jejich projektech.

Jednoduše si představte tu pohodu, když vše řešíte pouze s jedním člověk a ne dvaceti dalšími. Nemusíte všem pořád dokola vysvětlovat co mají dělat a proč byl deadline 1.5. a dnes je 20.6. a furt to není hotové. Ne, u nás se tyto věci jednoduše nedějí. Snažíme se maximalizovat efektivitu práce a to jde pouze v případě, že v týmu máte opravdu jen lidi, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a milují to, co dělají. V takovém případě se termíny zkracují a s nimi se mohou zmenšovat i rozpočty, jelikož neplatíte něčí neustálé kávičky, cigárka a výmluvy, proč není hotové to a to.

 
 

Kdo jsou naši klienti?

My ve Vision Ambassadors nejsme vyhranění na nějaké určité typy společností. Díky široké škále profesionálů spolupracujeme jak se začínajícími společnostmi, které chtějí své náklady do začátku logicky co nejvíce udržet na uzdě, tak i s velkými společnostmi, které jsou ochotné dělat projekty pro své pobočky po celé Evropě.

Začínající a menší společnost?

Jste začínající, či menší společnost a chcete „hodně muziky za přijatelné peníze“? Pro nás to není vůbec žádný problém. Stačí si určit rozpočet na váš projekt a zbytek nechte na nás. Vymyslíme pro vás jak udělat co nejefektivnější výsledek v rámci vašeho rozpočtu. Od nás nečekejte nějaké neustálé extra náklady a vyfakturovatelné více práce. Takhle nefungujeme. Co si řekneme na začátku, to platí i na konci.

Zkušená společnost?

Už máte zkušenosti, jste na trhu jak ryba ve vodě ale potřebujete nějaké nové myšlenky a nápady do propagace? Tak se na to můžeme spolu podívat a vymyslet nějaký refresh vašeho brandu. Jsme mladí a kreativní a občas nás napadají opravdu šílené věci, ale nemusíte se bát. Vašeho séfa nepošleme na bungee jumping se selfie tyčí v ruce při live Instagram streamu. Nebo jo?

 

Naše významné spolupráce