fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

 
 
 

Jak jsme vznikli?


Prvotní nápad založit Vision Ambassadors přišlo již někdy v roce 2017. V té době jsem já, jako fotograf  a zakladatel Tomáš Bederka dostával velké množství poptávek, které jsem jednoduše nedokázal pokrýt. Zároveň mi neustále přicházely nabídky typu – „A neumíte i video?“ „Co grafika?“ „Neznáte někoho, kdo by nám tu akci zorganizoval?“ „Nespravoval byste nám i sociální sítě? Jen pár příspěvků bude stačit.“ V tu dobu mi začalo docházet, že sám tyto věci jednoduše dělat nedokážu a neustále shánět někoho nového pro mé klienty a zaručovat se za ně svým jménem není jednoduše možné. Proto jsem chtěl vytvořit něco, co spojí všechny opravdu kvalitní a profesionální kreativce dohromady a tento celek bude pak moci jak začínajícím společnostem s menšími rozpočty, tak i větším společnostem, nabídnout opravdu skvělý servis a podporu v jejich projektech.

Vision Ambassadors tedy jako takové vzniklo na podzim roku 2018. Na podzim 2019 jsme přešli na s.r.o. a aktuálně spolupracujeme s desítkou stálých klientů.

Jednoduše si představte tu pohodu, když vše řešíte pouze s jedním člověk a ne dvaceti dalšími. Nemusíte všem pořád dokola vysvětlovat co mají dělat a proč byl deadline 1.5. a dnes je 20.6. a furt to není hotové. Ne, u nás se tyto věci jednoduše nedějí. Snažíme se maximalizovat efektivitu práce a to jde pouze v případě, že v týmu máte opravdu jen lidi, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a milují to, co dělají. V takovém případě se termíny zkracují a s nimi se mohou zmenšovat i rozpočty, jelikož neplatíte něčí neustálé kávičky, cigárka a výmluvy, proč není hotové to a to.

 
 

Kdo jsou naši klienti?

Ve Vision Ambassadors se zaměřujeme především na menší a střední podniky. Je to jednoduché – sami jsme takovým typem podniku a víme, co potřebujeme, co nás bolí a jak to zahojit. Spolupráce s velmi velkými společnostmi je jednoduše zbytečně složitá. Příliš byrokracie, milion schvalovacích postupů, pomalu nevíte s kým co máte řešit a navíc, co si budeme povídat, čekat na proplacení faktury 6 měsíců když chcete dodržet cashflow? To prostě nechcete.

Díky široké škále profesionálů spolupracujeme jak se začínajícími společnostmi, které chtějí své náklady do začátku logicky co nejvíce udržet na uzdě, tak i se středně velkými společnostmi, které jsou ochotné dělat větší projekty a trochu se utrhnout ze řetezu.

Začínající a menší společnost?

Jste začínající, či menší společnost a chcete „hodně muziky za přijatelné peníze“? Pro nás to není vůbec žádný problém. Stačí si určit rozpočet na váš projekt a zbytek nechte na nás. Vymyslíme pro vás jak udělat co nejefektivnější výsledek v rámci vašeho rozpočtu. Od nás nečekejte nějaké neustálé extra náklady a vyfakturovatelné více práce. Takhle nefungujeme. Co si řekneme na začátku, to platí i na konci.

Zkušená společnost?

Už máte zkušenosti, proplouváte trhem jak ryba ve vodě ale potřebujete nějaké nové myšlenky a nápady do propagace? Tak se na to můžeme spolu podívat a přivést něco nového do vaší zaběhlé společnosti. Jsme mladí a kreativní a občas nás napadají opravdu šílené věci, ale nemusíte se bát. Vašeho séfa nepošleme na bungee jumping se selfie tyčí v ruce při live Instagram streamu. Nebo jo?

 

Naše významné spolupráce