fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Iron Aesthetics

 

Sportovní oblečení ze Slovenska

Produktové fotografie
Lifestyle fotografie
Promo videa
Správa Instagramu a YouTube
Reklamní bannery
Potisky a designy oblečení


O naší spolupráci

Se značkou Iron Aesthetics spolupracujeme již třetím rokem. Za tu dobu jsme nafotili jejich veškeré kolekce a od poloviny roku 2018 spolu obsahově vytváříme i nový maďarský e-shop ironeasthetics.hu. Naše spolupráce spočívá především ve fotografování nových kolekcí a doplňků v ateliéru s modely a modelkami. Dále fotíme lifestyle fotografie v ulicích Prahy, které využíváme především na sociální sítě.

Od Března 2020 spravujeme jejich hlavní Instagramový profil @ironaestheticseu, kde se soustředíme na to, aby profil měl přidanou hodnotu pro své fanoušky. Přidáváme fitness recepty, motivační fitness videa a podobně.

Pro Instagram a YouTube vytváříme nově i pořad #IronStories, kde zpovídáme osobnosti ze světa CZ/SK fitness. Pořad se těší dobrému úspěchu na IGTV, kam je i primárně určen.

Kromě fotografování natáčíme i různá promo videa a dále vytváříme i reklamní bannery a slidery na jejich internetové obchody a do facebookových a instagramových reklam, které se těší dobré míre zaujetí, prokliků a následné konverzi.

Od roku 2018 jsme začali vytvářet i nové designy potisků na jejich pánská i dámská trika, ale i detaily a loga na kalhoty, či tepláky.

 
 


 

Ukázka spolupráce

Fotografování letní kolekce v ateliéru

 


 

 

Grafika a design

Jak jste již mohli číst v prvním odstavci o naší spolupráci, tak pro Iron Aesthetics vytváříme i reklamní bannery a slidery na web. Tyto bannery vytváříme vždy ve třech jazykových mutacích a to v českém, slovenském a maďarském jazyce.

Reklamní bannery jsou pak použity v rámci facebookových a instagramových kampaní, kde se, podle klienta, těší dobré úspěšnosti a míra zaujetí, prokliků a následné konverze bývá vždy velmi vysoká.

Kromě těchto grafických prací na web pomáháme ale klientovi i s návrhy oblečení a to konkrétně s potisky triček a legín, či výšivkami na kalhoty, tepláky, mikiny a podobně.

 


 

Fotografování v zahraničí

Dubaj 2018

V dubnu 2018 jsme v rámci fotografování letní kolekce odjeli až do spojených arabských emirátů a to konkrétně do Dubaje. Dubaj byl požadován z důvodu jeho modernosti a exkluzivity a šlo o to ukázat, že i relativně malá značka ze Slovenska, je schopna být světová. Celkově jsme v Dubaji strávili 6 dní, za které jsme stihli nafotit kompletní pánskou kolekci a užít si i trochu legrace a pohody.

 


 

Sociální sítě

Od března 2020 jsme společně s Iron Aesthetics začali spravovat jejich hlavní instagramový profil @ironaestheticseu. Profil měl již poměrně dobrou základnu fanoušků, ale příspěvky neměly žádnou přidanou hodnotu, vesměs ukazovaly jen produktové fotografie, které ale fanouškům nic nedávaly a dosahy a engagement nebyl příliš vysoký. Rozhodli jsme se proto Ironu pomoci.

Směr, jakým se budeme chtít ubírat, byl jasný. Instagram musí fanouškům dávat více, než jen novinky o produktech. Vymysleli jsme proto nový styl příspěvků a to napíklad recepty, videa ze cvičení a podobně. Zároveň jsme začali vytvářet nový pořad pro IGTV a YouTube – #IronStories – kde zpovídáme přední osobnosti z českého a slovenského fitness světa. Zároveň příspěvky prokládáme videi, která buď přesdílíme z Instagramu, nebo sami jako Vision Ambassadors vytváříme.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a fanouškovská základna začala stoupat a s ní i zaujetí, počty lajků a prokliky na web s dokončenou konverzí, tedy objednávkou.


 

#IronStories

Jak jsme již zmiňovali, začali jsme pro Iron Aesthetics vytvářet pořad #IronStories. Postupně zveme různé osobnosti ze světa fitness a kulturistiky a vedeme s nimi krátký rozhovor na různá témata z jejich života a ze života fitness.

Pořad je určený primárně pro IGTV, ale jeho upravenou verzi vkládáme i na YouTube Iron Aesthetics, který také spravujeme.

Tento koncept se stal velmi populárním a proto ze dvou testovacích pilot dílů uděláme pravidelný pořad pro fanoušky Iron Aesthetics.


 

Promo videa


Kromě fotografií vytváříme pro Iron Aesthetics i různá promo videa určená na sociální sítě.