fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Fotoprodukce

V našich řadách se nacházejí velmi talentovaní fotografové, jejichž práci najdete u mnoha známých českých i zahraničních společností. Nafotíme pro vás vše a to od produktových fotografií, po fashion, lifestyle a eventové fotografie. Lokace, styling, make-up, vlasy, rekvizity, to vše můžete nechat na nás.

Rádi pro vás naplánujeme vše od A do Z. Máte alespoň nějakou představu? Pokud ano, vše bude samozřejmě jednodušší a rychlejší, ale pokud ještě pořádně představu nemáte, vůbec to nevadí. Náš kreativní tým spojí hlavy dohromady a vymyslíme jak nejlépe vystihnout vaše požadavky. Vybereme spolu vhodné modely a stylisté nastylují outfity k dokonalosti a přímo na míru každému modelovi. Slečny make up artists udělají krásný make up a slečny na vlasy ty nejlepší vlasové kreace. Vybereme perfektní lokaci aby vše odpovídalo tématu. Celou scénu doplníme vhodnými doplňky aby dotvářely atmosféru. Vše krásně nasvítíme a pak zmáčkneme spoušť. Po té vše pro jistotu několikrát zazálohujeme a vrhneme se na profesionální úpravu. Na konci dostanete hotový set profesionálně upravených fotografií, které můžete použít ve své nové kampani.

Co pro vás můžeme vytvořit?

– Svěží fotografie vašich produktů
– Lifestyle fotografie s modelkami a modely
– Lookbook vaší nové kolekce
– Editoriál
– Business a osobní portréty
– Nafocení prostor vaší firmy či provozovny
– Fotoreport z akce, koncertu, výstavy atd..
– Fotografování svatby
– Vytvoření nového obsahu na sociální sítě
– Zajistit rekvizity, modely, modelky, staff


 

Chcete nafotit své produkty tak, aby se dobře prodávaly?

Napište nám!

Produktové fotografování

Co po nás nejvíce klienti chtějí? No přeci nafotit jejich produkty tak, aby se co nejlépe prezentovaly a prodávaly. Máme zkušenosti například i s 360° stupňovými fotografiemi pro eshopy na Shoptetu, pro které máme speciální točny, aby pohyb byl co nejplynulejší. Fotíme i aranžované produktové scény, jako například barevné funky prostředí s donuty od Donuter. Flat top scény se spoustou ingrediencí a detailů a sushi pro YamYam restaurace.

Produkty jsme schopní fotografovat i v jejich „přirozeném prostředí“. Například, když jsme fotografovali vánoční ozdoby pro Marimex, pronajali jsme stylový apartmán přes AirBnB, zajistili veškeré vánoční a tématické doplňky a vytvořili jsme tak krásné Vánoce na začátku srpna.

Fotografujeme velmi často i oblečení a módu obecně. Scény aranžujeme buď v ateliéru, nebo exteriérech, aby vše vypadalo co nejpřirozeněji. Se značkou Iron Aesthetics jsme například odletěli fotografovat novou jarní kolekci až do Spojených arabských emirátů, abychom nafotili produkty v těch nejlepších exteriérech.

Fotografové

Tomáš Bederka
Tomáš Bederka je jedním z našich nejlepších fotografů. Jeho práci jste mohli vidět například u známého řetězce zdravých bister Fruitisimo. Tomáš se kromě produktového fotografování věnuje i módě a jeho služeb využily pražské obchody Nike, Armani Exchange, Hugo Boss či Beltissimo v rámci Premium Fashion Brands. Dále trvale spolupracuje se značkami jako Iron Aesthetics, Bibloo, One Life, Dannys Clothing, Skinzone, či již zméněné Fruitisimo a Donuter Donuts.

Vojtěch Mervart
Vojta je mladý student fotografie s na první pohled jasným talentem. Vojta nám fotí především různé eventy a koncerty, kde dokáže perfektně zachytit atmosféru dané akce.

Nikita Rublev
Nikita je vynikající mladý fotograf, který se soustředí hlavě na koncertové fotografie a na backstage fotografování.

Jak vypadá naše spolupráce?

Podívejte se, jak vypadalo fotografování v naší produkci pro prodejce šperků Corial.cz

 
 


Portfolio

Na kolik by vás přišlo takové focení?

Zeptejte se!