fbpx
Po-Pá 09.00 - 18.00 +420 723 625 770

Webové stránky

 

Tvorba webových stránek

Většina našich zákazníků pro své projekty nepotřebuje ohromné webové prezentace s úžasnými efekty, funkcemi a milionem podstránek a složitými uživatelskými sekcemi. Většina našich zákazníků požaduje jednoduchý web se všemi potřebnými informacemi, novinkami, fotografiemi a odkazy na sociální sítě. Prostě jen web, kde se zákazník s vámi seznámí, vidí vaší práci, začne vás sledovat na sociálních sítích a osloví vás.

Webové stránky vytváříme samozřejmě v nejmodernějších programovacích jazycích a design je vždy čistý, přehledný a responzivní. Responzivnost je dnes velice důležitá! Webové stránky s touto vlastností jsou dobře vidět jak na počítači, tak tabletu, či telefonu. Z telefonu dnes chodí totiž na internet drtivé množství uživatelů. Zabezpečení je také důležité. Stránky vždy zabezpečíme například proti nechtěné krádeži hackery, či napadením a rozesíláním spamu, tedy nevyžádané pošty přes váš web.

Důležité je mít také přehled, kolik návštěvníků máte, odkud jsou a co si u vás na webu prohlíželi. Přesně pro takové případy využíváme jeden z nejmocnějších nástrojů na trhu a to Google Analytics, což je jedním z aktuálně nejvyužívanějších analytických nástrojů.

Jsou takové stránky přesně to, co potřebujete? Tak to jste u nás správně.

Co pro vás můžeme vytvořit?

– Jednoduchou a hezkou webovou prezentaci o několika podstránkách
– Web na jednoduchém redakčním systému v češtině, přes který si jej můžete sami spravovat
– Web může být i v několika jazycích
– Responzivní prezentaci – web tedy bude dobře vidět jak na počítači, tak tabletu i telefonu
– Vytvořit jednoduchý kontaktní formulář, přes který vás zákazníci osloví
– Propojit web s vašimi sociálními sítěmi
– Zaregistrovat vás do hlavních vyhledávačů
– Nainstalovat analytické nástroje, abyste věděli, kdo k vám chodí a kolik jich je


 


 

E-shop – internetový obchod

Nehledáte e-shop na míru, ale chcete hezké, funkční a finančně přívětivé řešení? Chcete prostě co nejdříve prodávat a neřešit věci okolo? To přesně vám můžeme nabídnout.

Systém

Naše internetové obchody stavíme na e-commerce systému WooCommerce, který je již léty celosvětově osvědčeným systémem pro prodej na internetu. WooCommerce je výkoný, je bezpečný, uživatelsky přívětivý a především perfektně rozšířitelný díky tisícovkám doplňků, které nestojí desetitisíce, ale řády stovek korun.

Vzhled

Grafický návrh eshopu je hodně nákladný, že? Díky nám ale tyto finančně a časově náročné náklady na grafické práce odpadají. Spolu vybereme profesionální šablonu, kterou na váš web postavíme a tím vám ušetřímě spoustu peněz, času a nervů s neustálým předěláváním návrhů. Navíc vám zaručujeme, že váš web bude absolutně responzivní, tedy perfektně viditelný i na telefonech. Proč na telefonech? V dnešní době je drtivá většina uzavřených objednávek právě z mobilních zařízení.

Odesílání balíků a správa objednávek

Naše řešení se hodí především pro podnikatele a společnosti, které chtějí prodávat několik desítek produktů, chtějí jednoduše odesílat balíky přes zasílatelské služby a správně fakturovat. Váš eshop jsme schopni napojit například na službu Zásilkovna.cz, kde můžete zasílat balíky jak přes výdejní místa Zásilkovny, tak přes Českou poštu a i DPD. Pokryjete tím tedy ty nejžádanější služby na trhu. Odesílání balíků do systému Zásilkovny a tisknutí etiket na balíky vás stojí pouze jedno kliknutí. O vyřízených a nevyřízených objednávkách máte perfektní přehled díky jednoduché správě objednávek, kterou zvládne opravdu každý. Jednoduchá je i správa skladu, takže se vám nestane, že byste fyzicky prodávali něco, o už dávno nemáte.

Účetnictví

Jsme schopni váš eshop propojit s nejpoužívanějšími online účetními softwary jako je iDoklad, Fakturoid nebo Vyfakturuj. Veškeré vystavení zálohových faktur, klasických faktur, dobropisů a zapisování úhrad si navolíte vy a vše se za vás bude dělat automaticky. Díky propracované administraci faktur u jednotlivých dodavatelů účetních softwarů si můžete být jisti, že každá účetní bude mít skvělý přehled o vašich fakturách a nedostanete se tak do problémů.

Marketing

Rozesílání akčních nabídek vašim zákazníkům? Bez problémů. Díky propojení s celosvětově nejrozšířenější mailingovou službou MailChimp se můžete propojovat s vašimi zákazníky pravidelně. UpSells, CrossSells, Related Sells – to vše lze na našem systému nastavit. Propojení se sociálními sítěmi? Samozřejmost.


 


 

Jak to funguje?

Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí, když nám napíšete, že byste chtěli nějaké webové stránky. My se pak domluvíme a sejdeme se. Na schůzce si povíme, jakou máte představu. Doporučujeme si předem najít třeba pár webových stránek, abyste nám řekli, co se vám na nich líbí a co byste třeba na svých stránkách chtěli mít. Od nás dostanete nějaké rady a tipy a povíme si, jak to bude dále probíhat.

99% našich webových stránek stavíme na redakčním systému WordPress. Tento redakční systém je velice uživatelsky přívětivý, je v češtině a nabízí obrovské množství doinstalovatelných rozšíření a také spoustu návodů – to kdybyste si třeba nevěděli s něčím rady a chtěli to zkusit sami. S tímto systémem máme dlouholeté dobré zkušenosti a práci s ním hravě zvládnete i vy. My pro vás web na tento systém nasadíme, celý ho postavíme, přizpůsobíme a nastavíme vše, co je potřeba. Vy už pak například budete jen přidávat fotografie do portfolia a nebo přidávat aktuality.

„Webovky, to je pěkně drahá sranda a ještě každý měsíc musíš něco platit, aby ti to fungovalo“ – Tak pokud jste toto někdy slyšeli, tak nejste jediní. O webových stránkách se traduje spousta nesmyslných informací, protože tomu jednoduše valná většina lidí příliš nerozumí.
Takže abychom to uvedli na pravou míru. Webové stránky od nás určitě nejsou drahá sranda. Začínáme již na 10 000 Kč. Měsíčně rozhodně nic platit nemusíte, základ se platí vždy jednou za rok a ne nám. Jediné co pravidelně musíte ročně platit, je doména, tedy název stránky (například www.visionambassadors.com) a webhosting, tedy prostor v internetu, na kterém jsou uložené soubory potřebné pro funkčnost vašich webových stránek. Pro jednoduchost vám zde napíšeme pár příkladů.

Příklady
Doména .cz – 176 Kč s DPH ročně
Doména .eu – 54 Kč s DPH ročně
Doména .com – 260 Kč s DPH ročně
Webhosting – 363 Kč s DPH ročně
Ceny jsou aktuální u poskytovatele Wedos k Prosinci 2019

Při tradiční variantě – česká doména a webhosting tedy platíte každý rok 539 Kč s DPH ročně, což  v přepočtu vychází 45 Kč měsíčně. A to tedy není určitě žádná drahá sranda.

Samozřejmě, lze platit i měsíčně a to například správu webových stránek, kterou byste platili po dohodě nám. My bychom se vám o webové stránky staraly, aby byly aktualizované jak vnitřně, tak i obsahově a vaši klienti a potenciální zákazníci měli vždy nejaktuálnější informace. Není to ale nutností.

Co tedy teď máte udělat? Stačí jen napsat, či zavolat!


 

Chcete vědět, na kolik by vás přišly nové webové stránky?

Napište nám!
 

Na čem jsme pracovali?